UBT2A4R7MPD1TD
MFR.Part #
UBT2A4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C4155742
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 13.5mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 4.7uF 65mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS