UBT2A470MPD8TD
MFR.Part #
UBT2A470MPD8TD
JLCPCB Part #
C2165973
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100V 10mm 3000hrs@125℃ 315mA@120Hz 47uF 550mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS