UBT2A221MHD1TN
MFR.Part #
UBT2A221MHD1TN
JLCPCB Part #
C1579939
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.5A@100kHz 100V 16mm 220uF 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS