UBT2A221MHD
MFR.Part #
UBT2A221MHD
JLCPCB Part #
C4155683
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 16mm 220uF 27mm 5000hrs@125℃ 7.5mm 750mA@120Hz ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS