UBT2A220MPD8
MFR.Part #
UBT2A220MPD8
JLCPCB Part #
C1596097
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 10mm 12.5mm 22uF 240mA@120Hz 3000hrs@125℃ 5mm 800mΩ ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS