UBT2A101MHD8TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBT2A101MHD8TO
JLCPCB Part #
C2166219
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100V 100uF 12.5mm 250mΩ 495mA@120Hz 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS