UBT2A100MPD8
MFR.Part #
UBT2A100MPD8
JLCPCB Part #
C1583687
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5Ω 100V 10uF 11.5mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 75mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS