UBT1V471MHD8TO
MFR.Part #
UBT1V471MHD8TO
JLCPCB Part #
C2166284
Description
-40℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 12.5mm 35V 470uF 58mΩ 5mm 665mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS