UBT1V331MPD
MFR.Part #
UBT1V331MPD
JLCPCB Part #
C4155677
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 22mm 330uF 35V 475mA@120Hz 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS