UBT1J470MPD1TD
MFR.Part #
UBT1J470MPD1TD
JLCPCB Part #
C4155608
Package
Plugin,D10xL14.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 14.5mm 265mA@120Hz 3000hrs@125℃ 47uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS