UBT1J470MPD
MFR.Part #
UBT1J470MPD
JLCPCB Part #
C1581938
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 12.5mm 3000hrs@125℃ 47uF 530mA@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS