UBT1J101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBT1J101MPD1TD
JLCPCB Part #
C433279
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 16mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS