UBT1H4R7MPD1TD
MFR.Part #
UBT1H4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1580706
Description
-40℃~+125℃ 2000hrs@125℃ 3.5mm 4.7uF 50V 85mA@100kHz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS