UBT1H471MHD1TD
MFR.Part #
UBT1H471MHD1TD
JLCPCB Part #
C4155664
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 12.5mm 27mm 470uF 50V 5mm 825mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS