UBT1H470MPD1TD
MFR.Part #
UBT1H470MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579505
Description
-40℃~+125℃ 2000hrs@125℃ 220mA@120Hz 3.5mm 350mΩ 47uF 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS