UBT1H470MPD1TA
MFR.Part #
UBT1H470MPD1TA
JLCPCB Part #
C1584291
Description
-40℃~+125℃ 2000hrs@125℃ 3.5mm 440mA@100kHz 47uF 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS