UBT1H330MPD1TD
MFR.Part #
UBT1H330MPD1TD
JLCPCB Part #
C1581322
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 2000hrs@125℃ 3.5mm 300mA@100kHz 33uF 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS