UBT1H100MPD8TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBT1H100MPD8TD
JLCPCB Part #
C2165949
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 10uF 2000hrs@125℃ 3.5mm 50V 750mΩ 8mm 90mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS