UBT1E332MHD8
MFR.Part #
UBT1E332MHD8
JLCPCB Part #
C1602996
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 17mΩ 18mm 2.218A@120Hz 25V 31.5mm 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS