UBT1E331MPD1TD
MFR.Part #
UBT1E331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582452
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 10mm 25V 330uF 5000hrs@125℃ 5mm 945mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS