UBT1E101MPD1TD
MFR.Part #
UBT1E101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579560
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100uF 130mΩ 2000hrs@125℃ 250mA@120Hz 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS