UBT1C471MPD8TD
MFR.Part #
UBT1C471MPD8TD
JLCPCB Part #
C2165980
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 10mm 16V 470uF 472.5mA@120Hz 5000hrs@125℃ 5mm 75mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS