UBT1C331MPD8TD
MFR.Part #
UBT1C331MPD8TD
JLCPCB Part #
C2165812
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100mΩ 10mm 16V 330uF 340mA@120Hz 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS