UBT1C222MHD8TN
MFR.Part #
UBT1C222MHD8TN
JLCPCB Part #
C2166553
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 16V 16mm 2.3A@100kHz 2200uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS