UBT1C221MPD8
MFR.Part #
UBT1C221MPD8
JLCPCB Part #
C1595485
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 12.5mm 150mΩ 16V 220uF 310mA@120Hz 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS