UBT1A471MPD1TD
MFR.Part #
UBT1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582550
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100mΩ 10V 10mm 340mA@120Hz 470uF 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS