UBC1V681MNS1MS
MFR.Part #
UBC1V681MNS1MS
JLCPCB Part #
C2164121
Package
SMD,D16xL21.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 16mm 21.5mm 35V 636.5mA@120Hz 680uF ±20% SMD,D16xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS