UAQ2G560MHD6
MFR.Part #
UAQ2G560MHD6
JLCPCB Part #
C1604446
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 400V 512mA@10kHz 56uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS