UAQ2G560MHD
MFR.Part #
UAQ2G560MHD
JLCPCB Part #
C1601885
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 320mA@120Hz 35.5mm 400V 56uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS