UAQ2G470MRD3
MFR.Part #
UAQ2G470MRD3
JLCPCB Part #
C1497928
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 22mm 280mA@120Hz 400V 47uF ±20% 插件,D22xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS