UAQ2G470MHD
MFR.Part #
UAQ2G470MHD
JLCPCB Part #
C1631215
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 280mA@120Hz 35.5mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS