UAQ2G100MHD1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UAQ2G100MHD1TO
JLCPCB Part #
C1597180
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100mA@120Hz 10uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS