UAQ2D820MHD6TN
MFR.Part #
UAQ2D820MHD6TN
JLCPCB Part #
C1599946
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 200V 456mA@10kHz 7.5mm 82uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS