UAQ2D221MHD
MFR.Part #
UAQ2D221MHD
JLCPCB Part #
C5110707
Package
Plugin,D18xL37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 200V 220uF 37.5mm 575mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS