RVA0G151MNG
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RVA0G151MNG
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150uF 18mΩ 3mm 4V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS