RR71C271MDN1PH
MFR.Part #
RR71C271MDN1PH
JLCPCB Part #
C1578822
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 270uF 5mm 6.1A@100kHz 7mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS