RR71C101MDN1KX
MFR.Part #
RR71C101MDN1KX
JLCPCB Part #
C1579083
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11.5mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.6A@100kHz 7mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS