RR70J391MDN1PX
MFR.Part #
RR70J391MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579064
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 390uF 5.6A@100kHz 6.3V 7mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS