RR50E821MDN1
MFR.Part #
RR50E821MDN1
JLCPCB Part #
C1578544
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 5mΩ@100kHz 6.63A@100kHz 820uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS