RR50E152MDN1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RR50E152MDN1
JLCPCB Part #
C1579233
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 1500uF 2.5V 2000hrs@105℃ 5mm 5mΩ@100kHz 7.22A@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS