RR50E102MDN1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RR50E102MDN1
JLCPCB Part #
C1579236
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 11.5mm 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 5mΩ@100kHz 6.63A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS