RPS1H470MCN1GS
MFR.Part #
RPS1H470MCN1GS
JLCPCB Part #
C3274681
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 230mA@120Hz 26mΩ 47uF 50V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS