RPS1H330MCN1GS
MFR.Part #
RPS1H330MCN1GS
JLCPCB Part #
C3275452
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 195mA@120Hz 2000hrs@105℃ 32mΩ 33uF 50V 8mm Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS