RNU1J330MDN1KX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNU1J330MDN1KX
JLCPCB Part #
C1578903
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2.3A@100kHz 2000hrs@105℃ 26mΩ@100kHz 3.5mm 33uF 63V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS