RNU1E680MDN1PX
MFR.Part #
RNU1E680MDN1PX
JLCPCB Part #
C3275142
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 24mΩ 25V 3.5mm 360mA@120Hz 68uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS