RNU1E470MDN1PX
MFR.Part #
RNU1E470MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579195
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 24mΩ@100kHz 25V 3.5mm 3.6A@100kHz 47uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS