RNU1E331MDN1PH
MFR.Part #
RNU1E331MDN1PH
JLCPCB Part #
C1579300
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 14mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 330uF 5A@100kHz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS