RNU1D681MDN1
MFR.Part #
RNU1D681MDN1
JLCPCB Part #
C3275247
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mΩ 14mm 2000hrs@105℃ 20V 540mA@120Hz 5mm 680uF Polymer ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS