RNU1C681MDN1
MFR.Part #
RNU1C681MDN1
JLCPCB Part #
C1579126
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ@100kHz 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 5mm 6.1A@100kHz 680uF Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS