RNU1C471MDNASQ
MFR.Part #
RNU1C471MDNASQ
JLCPCB Part #
C1579182
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ@100kHz 12.5mm 16V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.1A@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS